Цікаве

Вчені порадили людям їсти комах

Людям необхідно переглянути свої дієти і почати їсти комах, вважають вчені. Фахівці пояснили необхідність цього. У тілах мурах, шовкопрядів і коників міститься велика кількість антиоксидантів та інших корисних речовин, інформує 1NEWS з посиланням на navkolonas.com.

Мауро Серафіні з університету Терамо в Італії висловив свою думку. В майбутньому комахи стануть для людей чудовим джерелом жирних кислот, білка, клітковини, вітамінів і мінералів. Поки немає інформації, чи зможуть дрібні представники фауни замінити оливкове масло або апельсиновий сік, що є джерелами антиоксидантів. Тіла деяких істот можуть повністю замінити м’ясо, заявляє вчений. Виявлено нові корисні властивості комах.

Дослідники спробували знайти позитивні моменти в дотриманні дієти, що складається з коників, цикад, африканських метеликів і гусениць шовкопряда. Фахівці відокремили неїстівні частини тіл, а придатні розмололи. Отримані у вигляді порошків склади вчені розчиняли в жирі або в воді, вимірюючи гранична кількість антиоксидантів.

Вчені встановили, що незважаючи на схожу калорійність, різні види комах відрізняються. Скорпіони і тарантули не містять в собі потрібних речовин, разом з тим, мурахи і метелики є вкрай корисними.

 

 

 

One Comment

Back to top button