Цікаве

Вчені порадили чотири напої для поліпшення роботи мозку

Останніми роками популярність набирають ноотропи – препарати, що підвищують працездатність і поліпшують пам’ять. Однак позитивно на функціонування головного мозку впливають не тільки ці ліки, повідомляє 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

За словами фахівців, поліпшити роботу центрального органу нервової системи можна за допомогою доступних і недорогих напоїв.

Кава згадана експертами першою в числі напоїв, що поліпшують роботу мозку. Позитивна властивість продукту пояснюється вмістом в ньому ряду корисних сполук. Мова йде про кофеїн і хлорогенову кислоту. Саме ці речовини покращують працездатність йі концентрацію.

Зелений чай програє каві за вмістом кофеїну. При цьому напій явно «виграє» за рівнем L-теаніна і галлата епігаллокатехіна. Саме ці сполуки входять до складу ноотропів.

Апельсиновий сік. Напій є джерелом вітаміну C. Досить випивати по одній склянці соку в день, і добова норма з’єднання буде майже заповнена. Експерти відзначають, що денна доза вітаміну C міститься в 258 грамах апельсинового соку.

Чорничний сік. Перевагою напою є високий вміст поліфенольних сполук, необхідних для повноцінної роботи центрального органу нервової системи.

 

 

 

 

Back to top button