Цікаве

Вчені попередили про глобальні зміни клімату

Вчені попереджають людство про глобальні зміни клімату Землі, включаючи потепління. Дані зміни торкнуться всіх людей, в тому числі і майбутні покоління, передає 1NEWS з посиланням на FaceNews.ua.

Багато хто ставиться до думки дослідників скептично, вважаючи, що не слід акцентувати увагу на швидких наслідки, які негативно позначаться в майбутньому. Негативні зміни настали раніше, ніж припускали раніше. Фахівці фіксують стрімке нагрівання планети, що підтверджується збільшенням швидкості танення льодовиків. Разом з тим в різних регіонах Землі спостерігаються спалахи температурних рекордів, причому дані явища вносять складності в умови існування людей і тварин.

Найактуальнішою проблемою вважають зростання температури в зоні Перської затоки, де перетинається сукупність різних факторів, включаючи високу вологість і температуру. Вчені вважають, що навіть якщо держави зменшать шкідливі викиди в атмосферу за рахунок зміни промислових технологій і заміни автомобілів на електромобілі, відновити колишні умови буде вкрай важко. До того ж, танення льодовиків зупинити неможливо.

Вчені заявляють, що слід очікувати малого льодовикового періоду, причому він настане після потепління. За другою версією, діяльність людини не вносить глобальної негативної ролі на зміну клімату Землі.

 

 

Back to top button