Цікаве

Вчені назвали основну причину хвороб серця у жінок

Як з’ясували вчені, жінки після 40 років, у яких ризик серцево-судинних захворювань наближається до показників чоловіків, мало рухаються, інформує 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.

Американські вчені з’ясували, що більшість випадків серцево-судинних захворювань можна запобігти. Про це пише Medical News Today. Фахівці провели дослідження стану здоров’я жінок у віці від 40 до 64 років.

Як з’ясували вчені, більше половини жінок, у яких діагностовано серцево-судинні захворювання, завжди нехтували спортом.

Простіше кажучи, вони з юності не приділяли уваги фізичним навантаженням. Також в цій віковій групі в принципі виявилося мало жінок, які займаються спортом.

Раніше інша група вчених провела тривале дослідження, яке показало, що збалансоване харчування знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань у жінок на 25%. Зокрема, жінкам для зниження ризику рекомендується середземноморська дієта. Вона заснована на великій кількості рослинної їжі, виробів з твердих сортів пшениці, нежирного м’яса, риби та оливкової олії.

Фахівці вважають, що більшість випадків серцево-судинних захворювань у жінок можна запобігти завдяки правильному харчуванню та спорту. Причому, чим раніше жінка почне піклуватися про своє здоров’я, тим нижче для неї ризик в майбутньому.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close