Цікаве

Вчені назвали найстрашніший фільм за всю історію кіно

Протягом багатьох років, особливо під час Геловіну, кіномани світу запитують: а який фільм жахів найстрашніший? Дослідник Деніел Кліффорд тепер знає відповідь на це запитання, розповідає 1News.

Який фільм жахів найстрашніший

За проєктом “Вивчення страху” вчені вимірювали частоту пульсу 50 людей різного віку під час перегляду 100 популярних фільмів жахів. Потім склали рейтинг з 35 найстрашніших.

Найбільше злякав глядачів “Сіністер” 2012 року. У цьому фільмі Ітан Гоук грає письменника-криміналіста, який розслідує низку жахливих сімейних убивств.

Під час перегляду цього містичного трилера частота серцевих скорочень в учасників зросла до 86 ударів на хвилину. Тоді як середня частота їхнього пульсу становила 65 ударів на хвилину. Це був найвищий показник під час перегляду всіх фільмів.

Решту ТОП-10 найстрашніших фільмів ви побачите нижче.

Фото: broadbandchoices

 

Керівник проєкту “Вивчення страху” сказав, що проводив дослідження, щоб заощадити глядачам час на пошук страшних фільмів серед тисяч назв у потокових сервісах, таких як Amazon, Netflix та інші.

Ще одним цікавим відкриттям став той факт, що сучасні фільми жахів лякають набагато більше за класичні. Хоча такі кінострічки, як “Екзорцист”, “Жах на вулиці В’язів” і “Техаська різанина бензопилою” вважають серед найкращих у цьому жанрі, вони не жахали учасників дослідження так, як сучасні фільми.

Далі ви можете побачити інші кінострічки з рейтингу 35 найстрашніших.

Фото: broadbandchoices

Отже, тепер вам легше буде визначитися з фільмом, коли захочете полоскотати нерви.

Джерело: broadbandchoices 

Останні новини

Back to top button