Цікаве

Вчені назвали найпідступніші алкогольні напої

Фахівці вивчали реакцію організму чоловіків і коливання концентрацій гормонів в їх крові

До трійки найбільш “підступних” алкогольних напоїв входять банкові коктейлі, мікси з великою кількістю інгредієнтів і пиво.

До такого висновку прийшли фахівці з Медичної школи Університету Індіани, передає 1NEWS.

Так, в експерименті взяли участь близько 50 добровольців. Це були чоловіки різних вікових груп. В ході дослідження вони пили різні спиртні напої, а фахівці – вивчали реакцію організму чоловіків і коливання концентрацій гормонів в їх крові.

За результатами дослідження вчені склали трійку “підступних” алкогольних напоїв. це:

1) Баночні коктейлі, які часто мають фруктові, ягідні і карамельні смаки. Людський мозок сприймає такі коктейлі, як спиртне. В результаті, випиваючи за день кілька баночок, людина вводить себе в стан хронічного сп’яніння. Фахівці нагадали, що одна баночка 9% алкогольного коктейлю – це приблизно 110 грамів горілки. І підкреслили, що краще віддати перевагу чистому алкогольному напою.

2) Мікси з великою кількістю інгредієнтів: якщо в напої змішано більше двох видів алкоголю, то він дає дуже сильне похмілля і навіть в невеликій кількості негативно впливає на роботу печінки і нирок.

3) Пиво: багато людей не вважають пиво повноцінним алкогольним напоєм, і вживають його щодня, в енних кількостях, що може негативно позначитися на роботі підшлункової залози.

Джерело: УНН

Back to top button