Цікаве

Вчені назвали алкогольний напій, який благотворно позначається на роботі серця і судин

Всім відомо, що не більше одного келиха в день червоного сухого вина благотворно позначається на роботі серцево-судинної системи. Але сьогодні ми поговоримо про користь іншого напою – пива, інформує 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.

Зрозуміло, мова не йде про безконтрольні бенкети, а тільки про вживання цього напою в помірних кількостях.

Дослідження групи вчених з різних країн показали, що помірне вживання хмільного напою благотворно позначається на роботі серця і судин. Для того, щоб організм отримав користь, чоловікам можна випивати не більше двох келихів в день, а жінкам – один. Як вважають експерти, вживання невеликої кількості пива приносить стільки ж користі, як і келих вина.

Крім того, в пиві містяться антиоксиданти, фосфор, магній і калій. Ці речовини принесуть користь не тільки серцю і судинах, але і всьому організму. Звичайно, пити пиво тільки заради цього не варто – корисні речовини краще отримувати не вживаючи алкоголь, але, якщо ви будете дотримуватися рекомендованого дозування, то користь від пива перевищує шкоду. Ні в якому разі не можна вживати алкогольні напої, навіть в малих дозах, при серйозних проблемах зі здоров’ям, особливо при хворобах печінки, нирок, нервової системи.

До речі, в пиві, крім корисних речовин, є також речовини, які надають дію, подібну гормонам. Це не тільки говорить про те, що цей напій протипоказаний при порушеннях ендокринної системи, але також і про те, що любителі цього напою цілком можуть заробити гормональні порушення.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Другие ученые заявили, что поставили окончательную точку в таких утверждениях, доказав, что алкоголь не приносит пользы, а только вред в любых дозах. В наше время, особенно в интернете, таких “ученых” с категорическими и безапеляционными выводами – пруд пруди, каждый мнит себя истиной в последней инстанции, но порой уже не знаешь, кому и чему верить.

Back to top button
Close