Цікаве

Вчені дослідили мутації, завдяки яким з’явилися люди

Вчені розповіли про мутації, завдяки якій з’явилися люди. Це відкриття зробили американські дослідники-генетики і їх бельгійські колеги, інформує 1NEWS з посиланням на esoreiter.ru.

Суть його полягає в тому, що людину розумною і, в кінцевому підсумку, цивілізованою зробила не праця, як це доводив свого часу Фрідріх Енгельс і інші прихильники подібних теорій, а мутації.

Завдяки їм наш далекий предок, пишуть вчені, обзавівся геном NOTCH2NL, що стало причиною різкого збільшення обсягу мозку, який придбав в результаті унікальну структуру кори великих півкуль, а як наслідок всієї цієї метамарфози – швидко став розвиватися розум людини.

Міжнародна група генетиків попутно з’ясувала, що Матінка-природа нібито намагалася «напоумити» і нинішніх мавп, у крайньому разі, людиноподібних, намагаючись впровадити в них подібний ген в ході мутацій, однак нічого з цього не вийшло. А ось предки людей сприйняли даний «подарунок» без проблем, здається, навіть з вдячністю. З огляду на це природа навіть трохи доповнила його, чому остання версія вищеописаного гена забезпечила людині просто фантастичне зростання сірої речовини мозку.

Це, мовляв, і підняло людини в еволюції на настільки небувалу висоту, залишивши мавп далеко внизу, які безнадійно там застрягли. І як би не працювали вони з тих пір, але без потрібного гена – нікуди, ніяких тобі перетворень в людину.

Благодатний ген NOTCH2NL розташувався в першій хромосомі ДНК, з’явився він там, пишуть вчені, приблизно чотири мільйони років тому. Правда, залишається загадкою, чому сталася ця «помилка в копіюванні», яка практично моментально перетворила наших дурнуватих предків в Гомо сапієнс.

Нагадаємо, що є теорія, згідно з якою, цю генетичну мутацію з нашими предками зробила не природа, а прибульці з інших світів. У цьому випадку легко пояснюються і «помилка в копіюванні», і спроби прищепити той же ген іншим людиноподібним істотам – мавпам, як ми говоримо.

Так це, чи ні, стверджувати однозначно все це дуже важко, але ось археологи знаходять дивовижні артефакти, яким 100, а деяким (відбиток сандалі) навіть 500 мільйонів років. Хто ж тоді бродив у взутті, створював комп’ютери, робив дивовижні механізми, якщо людина розумна, як стверджують сьогодні генетики, з’явився лише 4 мільйони років тому?

Нагадаємо, науковці готуються повернути до життя мамонта, більше того, вони вже почали процес клонування доісторичного велета.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close