Цікаве

В Європі з’ясують, чи варто виробляти єдиний порт для зарядки мобільних телефонів

Європейська комісія вже майже 10 років наполягає на виробництві єдиного зарядного порту для мобільних телефонів

Регулюючі органи Європейського Союзу планують дослідити, чи є необхідність в тому, щоб зобов’язати компанії виробляти єдиний порт для зарядки мобільних телефонів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Регулятори ЄС планують дослідити, чи є необхідність в тому, щоб зобов’язати компанії виробляти єдиний порт для зарядки мобільних телефонів після того, як самі виробники мобільних пристроїв не показали прогресу в цьому питанні.

Європейська комісія вже майже 10 років наполягає на виробництві єдиного зарядного порту для мобільних телефонів через щорічні електронні відходи у понад 51 тисяч тонну від старих пристроїв та через незручність для самих користувачів.

Зазначається, що у відповідь на тиск зі сторони ЄС, 14 компаній, включаючи Apple, Samsung, Huawei й Nokia підписали добровільний меморандум про взаєморозуміння ще в 2009 році, погодившись гармонізувати зарядні пристрої для нових моделей смартфонів, які з’являться на ринку в 2011 році. З часом деякі компанії підписували листи про наміри у 2013 та 2014 роках після закінчення терміну дії меморандуму в 2012 році.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close