Цікаве

В українських школах запровадять оновлений предмет

Його мета – надати учням знання та уміння для оборони країни, навчити їх діяти у надзвичайних ситуаціях

Уряд прийняв рішення замінити в українських школах предмет “Захист Вітчизни” на “Захист України” та оновити його, покращити зміст і зміни матеріально-технічне забезпечення.

Про це повідомляє 1NEWS.

За словами очільниці МОН Ганни Новосад, неправильно на шостому році війни вивчати у школах предмет “Захист Вітчизни”, який наслідує радянську парадигму.

“Це важливий акцент, і я рада, що ми нарешті його поставили. Тепер не менш важливе завдання – покращувати зміст цього предмету і матеріально-технічне забезпечення шкіл”, – зазначила Новосад.

За її словами, предмет обов’язковий для вивчення у 10-11 класах. Його мета – надати учням знання та уміння для оборони країни, навчити їх діяти у надзвичайних ситуаціях.

“Важливо, щоб цілі, які ми закладаємо у конкретний предмет, зокрема і у оновлений “Захист України”, відображались і в підручниках, за якими навчаються учні. Так зміни стануть системними і ґрунтовними. Саме для цього ми розпочали зміну підходів до експертизи та виготовлення підручників. Повна трансформація триватиме декілька років, але для нас надзвичайно важливо зробити цей процес якісно”, – наголосила міністр.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close