УкраїнаЦікаве

В Україні зареєстрували партію Саакашвілі без самого Саакашвілі (документ)

В середині лютого 2017 року в Україні була зареєстрована партія «Блок Міхеіла Саакашвілі» (ПП «БМС»). Про це свідчать дані з Реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

saakashvili1
Михайло Саакашвілі

За даними реєстру, офіс партії розташований у Святошинському районі Києва на вул. Туполєва. Керівником партії зазначений Гофман Євген Васильович.

blok saakashvili

«Хочу заздалегідь попередити всіх, що ця партія не має ніякого відношення ні до Михайла, ні до кого-небудь з нашої команди !!!», – пише Сакварелідзе.

Також він зазначив, що під цим номером в Одесі на ім’я Євгена Гофмана була зареєстрована Грузинська партія України. «Спробував зв’язатися за номером телефону, вказаним при реєстрації, але мені відповіли, що не можуть говорити і кинули трубку», – зазначає соратник Саакашвілі.

sakvarelidze2

Окрім того Сакварелідзе повідомив, що «подані командою Саакашвілі зміни щодо назви партії Рух Нових Сил, лідером якого є Михайло, до сих пір не зареєстровані в Міністерстві юстиції, хоча відведений законодавством термін в 15 днів вже минув».

«Нещодавно ми подали в Міністерство юстиції документи для реєстрації зміни назви нашої партії Рух Нових Сил на Рух Нових Сил – Михайла Саакашвілі. Станом на сьогодні ми отримали усну відповідь про те, що в реєстрації зміни назви нам відмовлять. Причину обіцяють пояснити завтра (23.05.2017 – ред.) в письмовому вигляді. Навіть цікаво, яку нісенітницю придумають», – зазначив він.

sakvarelidze

Сам Михайло Саакашвілі також прокоментував реєстрацію партії його імені від сторонньої особи. Він зауважує, що «головою партії, від якої балотувався цей Гофман (керівник партії «Блок Міхеіла Саакашвілі – ред.) до міськради є такий собі Скрипець Валентин Вікторович, який у свою чергу є помічником на постійній основі Дмитра Голубова (нардеп від БПП, мажоритарник з Одеси)».

«Тож сліди ведуть прямо до БПП», – стверджує Саакашвілі.

saakashvili

Депутат Дмитро Голубов поки не прокоментував інформацію про причетність чи непричетність до реєстрації партії «Блок Міхеіла Саакашвілі».

Слід зазначити, що технологія реєстрації фейкових партій чи кандидатів у депутати та навіть президенти неодноразово використовувалась на виборах в Україні. Найвідомішим таким випадком був кандидат у президенти Василь Противсіх. Розрахунок такого кандидата був на те, що за нього проголосують ті, що мав намір голосувати у графі «проти всіх», таким чином розмиваючи голоси.

Слід зазначити, що прізвище Противсіх кандидат взяв напередодні виборів, до цього він був Василем Гуменюком. У ході кампанії Комітет виборців України висловив підозру, що члени комісій від Василя Противсіх раніше представляли Віктора Януковича, що може свідчити про його роль «технічного кандидата».

На виборах Президента України 2010 року за Василя Противсіх проголосувало 0,16% виборців, що стало 14-м результатом серед 18 кандидатів.

У лютому 2010 року Василь Противсіх повернув собі старе прізвище — Гуменюк, а також заявив, що у другому турі підтримає Віктора Януковича.

Back to top button