Цікаве

В Україні з’явиться перший симулятор космічного корабля

Він буде знаходитись на території Житомирського музею космонавтики імені Сергія Корольова

У Житомирському музеї космонавтики імені Сергія Корольова з’явиться перший в Україні симулятор космічного корабля.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Проект симулятора пілотованого космічного корабля для нашого музею, про який так багато говорили, писали, обіцяли – вступив у стадію внесення фінальних коректив, доопрацювань та набуття зовнішнього оформлення. Вже зовсім скоро зореліт з’явиться у нас! За два роки ідея переросла у велику спільну справу та стала гарним продовженням співпраці між депутатським корпусом Житомирської обласної ради та музеєм. Проект є унікальним не лише для нашої країни”, – сказано у повідомленні прес-служби музею.

Зазначається, що проект симулятора знаходиться на фінальній стадії: його доопрацьовують, вносять корективи та оформлюють. Також залишилось придумати назву для зорельота.

“Подібного в Україні іще не створювали. Наш зореліт – не іграшка чи дитяча забавка, адже над ним працювали справжні знавці своєї справи. Раніше аналогічні тренажери використовувалися лише для підготовки професійних авіапілотів. А ми розпочинаємо підготовку майбутніх космонавтів. Адже віримо, що для когось знайомство з такою технікою стане початком професійного шляху”, – додали у пресслужбі.

Джерело: Житомирський музей космонавтики імені Сергія Корольова

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close