Цікаве

В Україні втричі поменшало оптимістів і вчетверо побільшало песимістів

Протягом року спостерігається зменшення частки громадян, які вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі

Closeup portrait excited, optimistic woman having solution, and bored, annoyed clueless girl isolated on gray background. Human emotions, expressions, feelings. Bipolar disorder concept

В Україні протягом року з 57,2 до 21,6% зменшилася кількість оптимістів, які вважали, що події в Україні розвиваються у правильному напрямку.

Кількість песимістів зросла з 16,8 до 61,3%, – інформує 1NEWS.

“Протягом року спостерігається зменшення частки громадян, які вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі. Відповідно, зростає частка тих, хто має протилежну точку зору і зменшується частка тих, хто не визначився. Так, порівняно з вереснем 2019 року, частка оптимістів знизилася з 57,2% до 21,6%, песимістів — зросла з 16,8% до 61,3%, на 9% менше стало тих, хто не міг визначитися”, — йдеться у результатах дослідження Центру Разумкова.

Водночас, доволі високим є рівень очікувань стосовно здатності України подолати існуючі проблеми і труднощі, якщо не протягом найближчих кількох років (20,2%), то у більш віддаленій перспективі (47,2%).

“Важко сказати, наскільки респонденти пов’язують часові рамки власних сподівань із тривалістю повноважень діючого Президента, але ставлення громадян до дій і заяв В.Зеленського стосовно відновлення миру на Донбасі є більш позитивним, ніж до його дій та заяв на більшість інших тем”, — додали в результатах дослідження.

Дослідження проведене 16-22 жовтня 2020 року. Було опитано 2021 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки — 2,3%.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button