Цікаве

В Україні відкриють перший інклюзивний кінотеатр

Мета проекту - підвищення рівня соціалізації людей із фізичною та ментальною інвалідністю, навчання глядачів мережі спілкування з ними.

ТОВ “Тріумф Медіа Груп” (Київ), що розвиває мережу кінотеатрів “Планета Кіно”, планує відкрити перший в Україні кінотеатр, адаптований для осіб з інвалідністю, в споруджуваному торговельно-розважальному центрі (ТРЦ) River Mall на Дніпровській набережній у Києві.

Про це повідомляє 1NEWS.

У новому кінотеатрі мережі “Планета Кіно” в ТРЦ River Mall буде перша в країні ресурсна кімната в неспеціалізованому закладі, персонал, що пройшов тренінги з роботи з усіма типами інвалідності, а також навігація і поліпшена інфраструктура. Назва проекту – “Планета різних”.

У ньому зазначається, що ресурсна кімната – простір, спеціально створений для потреб глядачів з аутизмом, де вони можуть перебувати під час емоційних сплесків – розташується в центрі кінотеатру, поруч із касами.

Крім того, в залах будуть спеціальні місця, навігація, покращені туалетні та сповивальні кабінки.

Мета проекту – підвищення рівня соціалізації людей із фізичною та ментальною інвалідністю, навчання глядачів мережі спілкування з ними.

“Наша велика мета – просвітницька робота серед усіх глядачів мережі кінотеатрів “Планета Кіно”, а це близько 4 млн контактів на рік”, – наголошується в прес-релізі.

Як уточнив агентству “Інтерфакс-Україна” співвласник мережі “Планета Кіно” Дмитро Деркач, 10-зальний кінотеатр розміщений на третьому поверсі ТРЦ River Mall і ймає 3,3 тис. кв. м площі.

За його словами, кінотеатр має зал IMAX with Laser, зал 4Dx, п’ять залів із фірмовою кінотехнологією Cinetech+ і три зали бізнес-класу – кіноресторан RE’LUX.

“Ми вже чекаємо проектор і екран IMAX with Laser із Канади. Зал IMAX у ТРЦ River Mall буде більший за IMAX-зал у РЦ “Блокбастер” на Почайній, а якість зображення можна буде оцінити вже під час першого візиту – поки що український глядач такого не бачив”, – зазначив Деркач.

Він додав, що попередньо відкриття кінотеатру заплановане на квітень-травень.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Останні новини

Back to top button