Цікаве

В Україні відкриють першу білоруську онлайн-школу

У закладі освіти діти вивчатимуть білоруську мову, літературу та історію, а також англійську мову та ІТ-технології

Білоруська акторка та лідерка рок-гурту Naka Анастасія Шпаковська відкриває в Україні першу білоруську онлайн-школу.
Її учні отримають документи державного зразка України, – повідомляє 1NEWS.

Анастасія Шпаковська виїхала з Білорусі зі своїми дітьми через тиск з боку влади. Разом з іншими сім’ями вона стикнулась з проблемою навчання дітей у новій країні. Так і виникла ідея створити дистанційну білоруську школу.

За її словами, у закладі освіти діти вивчатимуть білоруську мову, літературу та історію, а також англійську мову та ІТ-технології. Заклад працюватиме як повноцінна школа, а не навчальні курси.

«На сьогодні ми вже маємо повну домовленість щодо легалізації цього проєкту. Ми можемо пообіцяти всім випускникам нашої школи, що вони отримають державний сертифікат», ㅡ сказала Шпаковська.

Наразі у школі вже є викладачі, триває набір учнів. Сама Шпаковська закликала батьків потенційних учнів зв’язатися з нею, щоб навчання можна було організувати швидше. Без розуміння кількості учнів школа не може складати графік навчання, розповіла Анастасія.

Співголова Руху солідарності «Разом» Олена Толстой також додала, що варто думати і про наступний рівень навчання та створити в Україні білоруський університет.

Джерело: Громадське

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close