Цікаве

В Україні спростять процедуру зміни мобільного оператора зі збереженням номера телефону

Тепер номер перенесуть оперативніше: максимум за 1 день, а не за 3-4 дні, як раніше

Із 1 грудня 2021 року запрацює спрощена процедура зміни мобільного оператора зі збереженням номера телефону.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Мінцифри.

Зазначається, що 5 квітня Мін’юст зареєстрував зміни, які розробляла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку.

Відповідно до нової процедури:

  • номер перенесуть оперативніше: максимум за 1 день, а не за 3-4;
  • абонент має звернутися до одного – нового оператора, а не до двох, як було раніше; договір з колишньою компанією розірветься автоматично;
  • користувачі без контракту тепер зможуть залишити свій номер під час зміни оператора за спрощеним порядком – реєстрація в попереднього оператора не потрібна.

“Очікується, що новий порядок призведе до зростання конкуренції між мобільними операторами та стимулюватиме до поліпшення якості послуг, які отримують українці. Послугу з перенесення абонентських номерів в Україні почали надавати із 1 травня 2019 року. За майже 2 роки операторам надійшло близько 200 тис офіційних звернень, але 40% заявникам відмовили. На заваді стала бюрократизованість процесів. Також важливо, що кожного року мобільних операторів залишають більше 7 млн користувачів, частина з яких потенційно могла б скористатися цією послугою”, – додали в уряді.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button