Цікаве

В Україні ще одна газета призупиняє випуск друкованої версії

Видавнича група “Картель” призупинила випуск друкованої версії газети “Ділова столиця”

У зв’язку з епідемією коронавірусу і наслідками карантинних заходів видавнича група “Картель” призупинила випуск друкованої версії газети “Ділова столиця”

Про це повідомляє 1NEWS.

“Ринок ЗМІ, як інші галузі економіки, серйозно постраждав від епідемії коронавірусу. На жаль, криза позначилася і на нашій роботі. Тому ми змушені призупинити вихід друкованої версії “Деловая столица”. Сподіваємося, що економіка країни швидко оговтається від наслідків епідемії, і ми зможемо відновити вихід одного з найстаріших друкованих видань країни”, – зазначила шеф-редактор ВГ “Картель” Ольга Сантаровіч.

Водночас, незважаючи на економічну кризу, викликану епідемією коронавірусу, ВГ “Картель” продовжує випускати журнал “Власть денег”, а “Ділову столицю” можна читати онлайн – сайт dsnews.ua продовжує знайомити читачів з найважливішими подіями країни і світу, аналізувати поточну ситуацію і прогнозувати шляхи розвитку найбільш гострих та актуальних проблем.

“Ми вдячні читачам, які залишаються з нами. Давайте переживемо коронавірусні часи разом і з найменшими втратами”, – говорить Ольга Сантаровіч.

Джерело: Ділова столиця

Back to top button