Цікаве

В Україні померла людина від небезпечного вірусу

В Україні в першому сезоні осінь-зима 2018 року був зафіксований летальний випадок від риновірусної інфекції.

Внаслідок ГРВІ померла одна людина, проте в якому саме регіоні це сталося – не уточнюється, розповідає 1News.

“За минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 195 тисяч укранців. Показники захворюваності наближаються до епідеміологічного порогу. Саме час вакцинуватись, щоб отримати захист від грипу. Це вже зробили понад 117 тисяч українців”, – повідомляє відомство.

Також уточнюється, що в період із 26 листопада по 2 грудня показник захворюваності на грип та ГРВІ становить 508,5 на 100 тисяч населення, що лише на 2,0% менше епідемічного порогу.

“Протягом звітного тижня на грип та ГРВІ захворіли 195 740 людей, із них 68,2% діти віком до 17 років. Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності серед дорослих та дітей до 17 років збільшився на 12,5% та 8,5% відповідно. Одна людина померла внаслідок риновірусної інфекції, летальних випадків від грипу не зареєстровано”, – заявили в МОЗ.

Медики досліджували 84 зразки матеріалів від пацієнтів із підозрою на грип, у 19 випадках були визначені РНК віруси грипу типу А.

“В Україні спостерігається низька інтенсивність епідемічної активності грипу та ГРВІ, відзначається спорадичне географічне поширення грипу. З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 117 159 людей”, – пояснили у відомстві.

Джерело: прес-служба Міністерства охорони здоров’я України

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close