Цікаве

В Україні почав роботу найбільший російський рітейлер: пропонує футболки з Путіним та радянську символіку (фото)

Найбільший в Росії онлайн-рітейлер Wildberries розпочав роботу в Україні. Як повідомили в прес-службі компанії, для українського ринку вже запущений сайт і мобільний додаток на iOS, пише «БізнесЦензор».

Таким чином, на сьогоднішній день Wildberries працює у восьми країнах: Росії, Україні, Польщі, Словаччини, Білорусі, Казахстані, Вірменії та Киргизстані.

Журналісти 1News переглянули сайт, який компанія запустила для України. На ньому, серед іншого, можна купити футболки із зображенням президента Росії Володимира Путіна та з гаслами «Россия, вперед».

Зі знижкою у понад 70% пропонують набір для вишивання з портретом президента країни-агресора.

Окрім того сайт пропонує одяг з радянською символікою, що офіційно заборонена в Україні.

За пошуковим словом «Україна» Wildberries пропонує одяг та аксесуари українських виробників, однак на відміну від російської символіки у запропонованих товарах української немає.

У червні гендиректор і власник Wildberries Тетяна Бакальчук говорила, що в 2020 році компанія може запустити продажі ще в 10 країнах.

А в травні 2020-го Бакальчук попросила президента РФ Володимира Путіна про підтримку проекту технопарків, які рітейлер планує запустити для бізнесу.

Wildberries – найбільший онлайн-рітейлер РФ. У II кварталі 2020 року обіг Wildberries виріс в 2,2 рази в порівнянні з показником за II квартал 2019 року, до 103,4 млрд рублів.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close