Цікаве

В Україні почали видавати автономери онлайн

Українські водії отримали можливість замовити індивідуальні номерні знаки (ІНЗ) для своїх транспортних засобів у режимі онлайн.

Автономери онлайн

Деталі нововведення розкрив начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій. Онлайн-процедура з доставкою номерного знака повноцінно запрацювала в електронному кабінеті водія, передає 1News.

За словами Криклія, українцям більше не потрібно кілька разів ходити в сервісний центр МВС і стояти в чергах – тепер кожен може отримати бажаний ІНЗ “Новою поштою”.

Як це зробити:

  • Потрібно авторизуватися в електронному кабінеті водія на e-driver.hsc.gov.ua.
  • У розділі “Замовлення ІНЗ” підбираєте індивідуальний номерний знак, перевіривши його унікальність і зовнішній вигляд. Якщо бажаний номер не зайнятий, система автоматично розрахує вартість замовлення ІНЗ.
  • Можна вибрати один серед двох можливих способів отримання ІНЗ: доставка у відділення “Нової пошти” або можливість самостійно забрати виготовлені номера в Головному сервісному центрі МВС у Києві (безкоштовно).
  • Наступний етап – автоматичне формування заявки на отримання ІНЗ, яку ви маєте підписати за допомогою власного кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
  • Завершенням процесу отримання послуги є оплата ІНЗ.

Відзначимо, фіксована вартість доставки, зазначена на сайті Головного сервісного центру МВС – 500 грн. Надіслати номери “Новою поштою” обіцяють протягом місяця після оформлення замовлення.

Джерело: Владислав Криклій  у Facebook

Back to top button