Цікаве

В Україні на аукціоні купили конфіскованого собаку за 11 000 гривень

Переможець аукціону, який придбав собаку, так і не забрав його

Міністр юстиції Денис Малюська стверджує, що конфіскованого собаку, якого він був готовий придбати на аукціоні, вже хтось купив.

Про це глава Мін’юсту повідомив на брифінгу, – інформує 1NEWS.

На питання, чи придбав він конфіскованого собаку на аукціоні, як обіцяв раніше, Малюська відповів: «Дійсно, я обіцяв взяти участь в аукціоні, зареєструвався там як учасник, але не мав можливості конкурувати з іншими учасниками: зарплата не дозволяє мені заплатити за пітбуля понад 11 тисяч, а аукціон завершився саме такими результатами».

Разом з тим міністр повідомив, що переможець аукціону, який придбав собаку, так і не забрав його.

«Переможець аукціону з якихось піарних побажань заплатив 11 тисяч гривень, а песика не забрав, і він наразі залишається у своїх старих власників», – додав він.

Окрім того, Малюська зазначив, що Мін’юст розробив зміни до законодавства, які унеможливлять конфіскацію за борги домашніх улюбленців – кішок та собак.

Водночас міністр нагадав, що всі собаки, які Мін’юстом виставлені на торги, були конфісковані судовими рішеннями не за борги власників, а за те, що вони їх погано виховували – і тварини неодноразово кусали перехожих.

Водночас на сайті на сайті Системи електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) вказано, що собаки були конфісковані в рамках арешту майна боржника.

Джерело: УНІАН

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close