Цікаве

“В Україні – діти, в Сирії – діти!” Тисячі росіян вийшли на масовий протест

У російському місті Волоколамськ Московської області на мітинг проти сміттєвого полігону “Ядрово” вийшли тисячі росіян.

Жителі вимагали закриття звалища, але звучали і заклики про відставку глави Підмосков’я Андрія Воробйова, повідомляє 1News.

Люди тримали в руках плакати з гаслами та закликами до влади. Зокрема, напис на одному з плакатів говорилося: “В Україні – діти, в Сирії – діти! А ми хто?”.

Мітинг почався з оголошення про арешт одного з організаторів акцій протесту Артема Любимова. Також відомо, що на мітингові затримано чотирьох активістів “Іншої Росії”.

Зокрема, в ОВС Волоколамська доставили Ольгу Шаліну, Владислава Глумова, Михайла Акселя і Михайла Галяшкіна.

На мітингу проти сміттєвого полігону школяр звернувся до президента Росії Володимира Путіна.

“Чому не закривають звалище “Ядрово”? Чому Путін не приїде сюди і не подихає з нами цим повітрям? Ні – звалищі “Ядрово”, його треба закривати. Я не хочу померти в свої 11 років”, – заявила дитина.

 

Полігон “Ядрове” в кількох кілометрах від Волоколамська був запущений у 2008 році. 3 і 8 березня місцеві жителі провели акції протесту, вимагаючи закрити звалище. З 6 березня в межах полігону введений режим надзвичайної ситуації.

Полігон знаходиться в однойменному селі в 7 км від Волоколамська. У квітні 2017 року розпочали надходити перші скарги жителів міста на неприємний запах від звалища.

Городяни скаржаться на сморід, нудоту, головний біль, кашель. За їх словами, все це через роботу полігону.

У МНС Росії у відповідь на це повідомили, що на території міста не зафіксовано перевищення рівня небезпечних речовин. За словами представників відомства, загрози для жителів немає.

На мітингові зібралися понад 6 тис. осіб. Однак, місцева влада до людей так і не вийшла.

Джерело: Телеграм “Дождь”

Tags
загрузка...

Схожі статті

One Comment

  1. А путин на вас положил! Вы ему нужны были на выборах, а теперь можете только митинговать!

Close