Цікаве

В ресторані Києва відбувся скандал із заступником міністра

Співробітники ресторану «Угорський дім» у Києві відмовилися обслуговувати клієнта, який розмовляє українською мовою. Про це розповідає 1News.

«Щойно в закладі під назвою «Угорський дім» (Велика Васильківська, 111/113) мені категорично відмовили в обслуговуванні державною мовою. Спочатку — офіціант, а потім — адміністратор», — написала вона.

«Ще раз — це була категорична позиція працівника закладу. Висновки робіть самі», — сказала Федорович.

Пізніше вона також прокоментувала, чи повинні офіціанти спілкуватися державною українською мовою.

«Як людину — мене обурили повідомлення деяких авторів, що є вкрай образливими, навіть провокаційними. Багато з них не є моїми друзями. Такі повідомлення були видалені, а доступ тимчасово був обмежений для тих, хто не в колі друзів. Образи, а тим більш провокації не матимуть місця на моїй сторінці», — зазначила заступник міністра.

Федорович додала, що будь-яка проблемна ситуація повинна вирішуватися у рамках правового поля.

«Тому в понеділок я відреагую відповідно до чинного законодавства. Для провокаторів відразу відповім: не йдеться про покарання. Якщо ті, хто порушив мої права — готові виправити критичну ситуацію в установі та забезпечити дотримання прав громадян на гідне обслуговування — ніяких питань у мене не виникне. І, до речі, було б дуже цікаво відчути в цьому закладі колорит багатої угорської національної культури», — резюмувала вона.

Джерело: сторінка заступника міністра соціальної політики Наталія Федорович в Facebook

Схожі статті

Загрузка...

One Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close