Цікаве

В Києві з’явиться квартал барів (фото)

В бізнес-центрі «Торонто-Київ» на вулиці Антоновича наприкінці 2019 року з’явиться «квартал барів», пише Barout.

Квартал називатиметься Bla Bla Bar та буде продовженням міжнародного проекту барних комплексів, який уже працює в Казахстані і готується до запуску в кількох містах Росії, а також США, Великій Британії та Об’єднаних Арабських Еміратах.

Презентацію проекту провели на майбутній локації комплексу у бізнес-центрі «Торонто-Київ» 10 жовтня.

«Мені імпонує концепція – зібрати велику кількість барів під одним дахом. Вважаю, що це створить потужну синергію і притягуватиме сюди гостей, як магніт. Власне, це одна з наших конкурентних переваг», – розповідає Андрій Скіп’ян, засновник Bla Bla Bar у Києві, який також відповідає за проєкти Barometer, Hoteliero та «Національна ресторанна премія «Сіль»».

«Багато хто мріє відкрити свій бар. Ми даємо для цього всі можливості – з невеликими інвестиціями, зрозумілою економікою та сервісом», – додає керівник проекту Віталій Федорченко.

Bla Bla Bar Kyiv відкриють на першому рівні БЦ «Торонто-Київ». Це 2900 квадратних метрів, на яких розмістять понад 30 барів від 22 м² до 116 м² і від 8 до 83 посадкових місць відповідно. Також у комплексі розташують п’ять ресторанів та кальянну.

Зона ресторанів, два з яких матимуть краєвид на вулицю Антоновича, працюватиме щодня. Зона барів, у свою чергу, буде працювати лише у четвер, п’ятницю, суботу та на свята – близько 13 робочих днів на місяць.

Засновники очікують, що щодня бари відвідуватимуть 70-80 гостей. «Це близько 200-250 проданих напоїв на день», – додають у Bla Bla Bar Kyiv.

Очікується, що комплекс почне роботу за кілька місяців – на межі 2019 і 2020 років. «Напевно, тільки ми настільки божевільні, щоб взятися за проект у настільки стислі терміни. Цей проект ми відкриємо за три місяці», – каже архітектор Bla Bla Bar Kyiv Олег Волосовський з Loft Buro (Bar 111, Bar 22, «Остання барикада», CHI).

Tags
загрузка...

Related Articles

Схожі записи

Close
Back to top button
Close