Цікаве

В Києві з’являться три нових пляжі: один з них – на місці нудистського

У 2018 році в Києві хочуть облаштувати три нових пляжі «Алмазне», «Міська» і «Карачун». Про це повідомив в.о. начальника управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

За його словами, КП «Плесо» має намір облаштувати нові зони відпочинку на відповідних територіях. «Поданий відповідний бюджетний запит на 2018 рік на встановлення елементів благоустрою, адміністративних приміщень і медичних пунктів на зазначених зонах відпочинку», – повідомив Мальований.

Зазначається, що при наявності бюджетних коштів роботи будуть проводитися в 2018 році.

Озеро «Карачун» розташоване біля в’їзду до села Горенка, а озеро «Алмазне» – на столичній Троєщині (зараз там дикий нудистський пляж).

Додамо, нещодавно комунальне підприємство «Плесо» отримало два нові Свідоцтва про визнання від Класифікаційного товариства «Регістр судноплавства України». Термін дії попередніх сплив, тому співробітниками КП «Плесо» планово було вчинено необхідні організаційно-правові дії з метою отримання оновлених свідоцтв. Цими документами підприємство визнається таким, яке веде діяльність згідно з вимогами Регістра судноплавства України протягом визначеного періоду.

джерело: 44.ua, прес-служба КП “Плесо”.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close