Цікаве

В Ізраїлі створили пристрій дистанційної передачі звуку (ВІДЕО)

Девайс матиме багато практичних застосувань, як-от прослуховування музики та конференц-дзвінків офісними працівниками, а також перегляд фільмів

Ізраїльська компанія Noveto Systems створила пристрій, який за допомогою технології «звукового випромінювання» передає звук безпосередньо у вухо ультразвуковими хвилями.

Про це інформує 1NEWS.

Noveto очікує, що девайс матиме багато практичних застосувань, як-от прослуховування музики та конференц-дзвінків офісними працівниками, а також перегляд фільмів. Девайс дасть змогу користувачам не заважати колегам чи співмешканцям.

Розробники використали сенсорний 3D-модуль, який відстежує положення вуха та передає звук за допомогою ультразвукових хвиль, щоб створити «звукові кишені» біля вух користувача.

Компанія повідомляє, що звук можна почути в стерео або просторовому 3D-режимі, який формує звучання навколо слухача на 360 градусів.

Оскільки у пристрою немає навушників, користувач зможе чітко чути інші звуки у приміщенні. Якщо змінити налаштування, звук може слідувати за слухачем, який рухає головою.

Джерело: Укрінформ

Останні новини

Back to top button