Цікаве

В Австралії вперше за століття випустили на волю рідкісну тварину

Це вважають важливим досягненням на шляху зусиль з порятунку їх від вимирання

Рідкісну сумчасту тварину, яка колись вільно існувала у дикій природі Австралії, випустили у штаті Новий Південний Уельс вперше за більш ніж століття.

Востаннє білбі – дрібних нічних ссавців з довгими, кроликоподібними вухами – бачили у дикій природі регіону у 1912 році, – повідомляє 1NEWS.

Тридцять виведених у неволі тваринок випустили у великий заповідник без хижаків, поблизу міста Наррабрі, на північний захід від Сіднея.

Це вважають важливим досягненням на шляху зусиль з порятунку їх від вимирання.

Однак, без захисту 32-кілометрової огорожі тварини, ймовірно, могли б не вижити, повідомляє кореспондент ВВС Філ Мерсер із Сіднея.

Білбі, які харчуються корінням, мурахами, жуками та павуками, зникли з дикої природи Нового Південного Уельсу через завезення на континент небезпечних для них хижаків, наприклад, котів і лисиць.

Білбі доволі доброзичливі до людей. Живуть у норах, полюють вночі і сплять в дивній позі: присівши на задні лапки і засунувши морду між передніми.

Аборигени Австралії завжди цінували хутро цієї тваринки. Активне полювання заради хутра також могло стати однією з причин різкого скорочення їхньої популяції.

Джерело: ВВС Україна

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close