Цікаве

В Австралії електроенергію виробляють з пива

Карантин негативно позначився на пивоварній галузі Австралії. У травні одна з найбільших пивоварних компаній країни, Lion Beer Australia, заявила, що в наявності у них залишилося 4,5 мільйона літрів нерозпроданого пива, інформує 1NEWS з посиланням на greenpost.ua.

Але замість того, щоб виливати прострочені елі і лагери, в штаті Південна Австралія вирішили використовувати пиво для електроживлення водоочисної станції.

На заводі з очищення стічних вод Glenelg, який розташований на захід від столиці штату Аделаїди, мільйони літрів невикористаного пива з місцевих броварень були перетворені в поновлювані джерела енергії, необхідної для процесу очищення води.

На заводі пивні відходи змішуються з осадом стічних вод для виробництва біогазу, який потім перетворюється в електрику, що використовується для живлення всього підприємства. В результаті експертам вдалося отримати 654 мегават-години за 1 місяць.

У компанії розповіли, що, додаючи по 150 000 літрів пива в тиждень, їм вдалося виробити 355 200 кубометрів біогазу тільки в травні і ще 320 000 кубічних метрів в червні. Цього достатньо, щоб забезпечити енергією 1 200 будинків.

 

Останні новини

Back to top button