Цікаве

В Аргентині туристам повертатимуть половину вартості путівки країною

В Аргентині туристам повертатимуть половину вартості путівки країною. Таке рішення було прийнято владою, щоб врятувати внутрішній туризм.

“Метою цього закону є пом’якшення економічного та соціального впливу COVID-19 на туризм і надання інструментів для ефективного відновлення роботи галузі”, – йдеться в офіційній заяві уряду, повідомляє 1News.

 

Аргентина

Через пандемію коронавірусу сфера туризму в Аргентині зазнала великих фінансових втрат, адже більшість організацій тимчасово зупинили роботу ще в березні. Працівники галузі вийшли на акції протесту по всій країні, після чого влада вирішила допомогти індустрії.

Держава збирається ввести податкове відстрочення, зменшити внески та частково проспонсорувати компанії в питанні виплат зарплат співробітникам. Крім того, місцеві туристи, які планують подорожувати країною, отримають половину вартості путівки. Витратити гроші, які поверне держава, можна буде тільки на нові поїздки.

Відзначимо, що в країні діє заборона на в’їзд іноземців-нерезидентів, тому дана пропозиція направлена на внутрішніх туристів.

Джерело: 34Travel

Останні новини

Back to top button