Цікаве

В Арабських Еміратах відкриють для відвідувачів президентський палац

Вже в цьому місяці у відвідувачів буде можливість познайомитися з традиціями і цінностями ОАЕ, а також вивчити добре збережену спадщина країни

Комплекс президентського палацу в Абу-Дабі відкриє свої двері для відвідувачів у понеділок, 11 березня 2019 року.

Про це повідомляє 1NEWS.

Комплекс буде відкритий для туристів за розпорядженням президента країни шейха Мухаммеда бен Заїда Аль Нахайяна. Зараз Палац служить офіційним місцем зустрічі Кабінету міністрів ОАЕ і Федеральної верховної ради.

Тут же проходять офіційні зустрічі державних лідерів. Вже в цьому місяці у відвідувачів буде можливість познайомитися з традиціями і цінностями ОАЕ, а також вивчити добре збережену спадщина країни.

У Палаці знаходиться бібліотека Qasr Al Watan, де можна вивчити велику колекцію книг і ресурсів щодо політичної, соціальної та культурної історії ОАЕ.

Будівля бібліотеки – це данина арабській спадщині. Зовнішній і внутрішній дизайн відображають значущість експонатів, розміщених у стінах бібліотеки.

Ввечері відвідувачі зможуть насолодитися чудовим світловим і звуковим шоу на фасаді будівлі. Історія, розказана в трьох актах, відправляє глядачів у подорож по минулому, теперішньому і майбутньому Арабських Еміратів.

Джерело: УНІАН

Back to top button