Цікаве

Уже менше росіян вважають українців ворогами – соцопитування

Найближчими, дружніми країнами росіяни вважають Білорусь, Казахстан, Вірменію і Азербайджан

Частка росіян, які вважають США і Україну ворогами, знизилася за рік на приблизно 10% (з 78 до 67% і з 49 до 40% відповідно), свідчать дані опитування російського «Левада-центру».

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними соціологів, водночас перша трійка найбільш вороже налаштованих до Росії країн за рік не змінилася – США, Україна та Великобританія. Також у п’ятірку увійшли Латвія і Литва.

«Відсутність ворожості, в тому числі і в ЗМІ, вже розглядається як дружба», – заявив директор «Левада-центру» Лев Гудков.

За його словами, зниження негативу щодо України пов’язане, зокрема, зі сподіваннями на нового президента Володимира Зеленського.

У «Левада-центрі» повідомили, що найближчими, дружніми країнами росіяни вважають Білорусь, Казахстан, Вірменію і Азербайджан. При цьому кількість росіян, які назвали Білорусь «другом» досягла максимуму за весь час досліджень – 62% (торік було 49% – ред.).

У жовтні минулого року в дослідженні російського «Левада-центру» і українського КМІС йшлося про те, що лише третина росіян позитивно відгукуються про Україну, тоді як до Росії добре або дуже добре ставиться 48 %. У травні минулого року той же «Левада-центр» повідомляв, що 57% росіян «в основному погано» чи «дуже погано» ставляться до США.

Джерело: Радіо “Свобода”

Tags
загрузка...

Related Articles

2 Comments

  1. Трохи зменшили вприскування пропагандонської отрути, це недогляд. Думаю. швидко виправлять. Можна розповісти, як укри з’їли у мальчіка русскій язик на шпажках.або як вони вторглісь в Крим в 1954, або про неврожай сала на укрополях, а про Зе вийде розвінчувальний фільм – “Укрофюрер Зе ненавидить євреїв та зрадив дружині з Бендерой”.

  2. Трохи зменшили вприскування пропагандонської отрути, це недогляд. Думаю? швидко виправлять. Можна розповісти, як укри з’їли у мальчіка русскій язик на шпажках.або як вони вторглісь в Крим в 1954, або про неврожай сала на укрополях, а про Зе вийде розвінчувальний фільм – “Укрофюрер Зе ненавидить євреїв та зрадив дружині з Бендерой”.

Back to top button
Close