Цікаве

Українці виступають проти заборони російських фільмів, телеканалів і соцмереж

Про це свідчать дані соцопитування Київського міжнародного інституту соціології

57% українців вважають, що заборона окремих артистів і російських фільмів в Україні є помилкою й обмежує права громадян, лише 27% переконані, що це є необхідним кроком для захисту держави.

Про це свідчать дані соцопитування Київського міжнародного інституту соціології, – інформує 1NEWS.

Ще близько 17% респондентів вагалися із відповіддю або відмовились відповідати на це питання.

У лютому 2018 року людей, які вважали заборону окремих артистів і російських фільмів помилкою, було 53%, тих, які наголошують, що це необхідно для захисту держави – 29,2%.

 

Близько половини опитаних вважають, що заборона російських телеканалів в Україні є помилкою й призводить лише до обмеження прав громадян (у лютому таких було 44%), тоді як приблизно кожен третій (33%) притримується протилежної думки і вважає, що заборона російських телеканалів в Україні є необхідною для захисту держави.

Близько 18% респондентів вагалися із відповіддю або відмовились відповідати на це питання.

 

Також наразі близько 46% громадян вважають помилкою і обмеженням прав громадян заборону російських соцмереж. Водночас приблизно 28% українців погоджуються з думкою, що заборона російських соцмереж необхідна для захисту держави.

Приблизно 26% вагалися із відповіддю або відмовились відповідати на це питання.

 
Tags
загрузка...

Схожі статті

3 Comments

  1. Что за бред, уже в самом названии статьи, и ещё больший бред о каких-то якобы соцопросах с потолка. Сплошная заказука. В реальности – всё наоборот, всех уже достала эта совковая пропаганда агрессора.

  2. Сплошной бред заказухи уже в самом названии липовых якобы соцопросов. Джинса полная. Реально же всё – наоборот

  3. Полный бред сплошной заказухи с цифрами с потолка, и ни каких реальных соцопросов. Реально же всё совсем наоборот. Достала уже эта москалячая пропаганда во всём

Close