Цікаве

Українці розповіли, чим займаються на карантині – соцопитування

Так, за даними опитування під час карантину 47% респондентів почали менше гуляти, а 49% частіше слідкувати за новинами

Під час карантину молоді українці стали частіше готувати їжу, дивитися фільми та займатися спортом.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг” 1-2 квітня, – інформує 1NEWS.

У віковому розрізі представники наймолодшої вікової категорії (18-29 років) частіше інших переглядають фільми, займаються саморозвитком, спортом, власним хобі, спілкуються з друзями та близькими, сплять, їдять, слухають музику, займаються сексом.

Внаслідок карантину готуванням їжі стали частіше займатися не старші люди, а представники наймолодшої та молодої вікових груп (до 40 років). І навіть чоловіки це роблять значно активніше, ніж зазвичай – як це було до карантину.

 

Також відзначається, що представники вікової групи до 40 років частіше за інших говорили, що обмежують прогулянки на свіжому повітрі.

Загалом за період карантину серед опитаних значно зросла частота перегляду новин (майже половина з них стала слідкувати за ним частіше).

 

Третина опитаних зазначили, що стали частіше дивитися фільми та серіали, прибирати вдома, готувати їжу.

Близько чверті зазначили, що збільшили час на заняття саморозвитком, спілкування з рідними та близькими, сон, їжу та прослуховування музики.

 

А кожен п’ятий став частіше займатися своїм хобі, читати книги чи займатися спортом.

 

При цьому майже половина опитаних вказали, що наразі гуляють значно менше, ніж зазвичай,  близько 40% заявили, що стали менше спілкуватися з друзями, а 20% були змушені обмежити спілкування з рідними, близькими та заняття спортом.

Дослідження проходило 1-2 квітня. Методом інтернет-опитування на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів охопили 1300 респондентів віком від 18 років і старше. Статистична похибка не більше 4%.  

Джерело: Українська правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close