Цікаве

Українці назвали ідеальних політиків в історії – соцопитування

До топ-10 постатей, яких респонденти вважають найбільш близькими до образу ідеального політика (названих без підказки), належать: Богдан Хмельницький, Тарас Шевченко, В’ячеслав Чорновіл, Михайло Грушевський, Іосіф Сталін, Анґела Меркель, Пьотр І, Іван Мазепа, Ярослав Мудрий, Степан Бандера

До десятки історичних постатей, яких українці вважають найбільш близькими до образу ідеального політика, потрапили зокрема Богдан Хмельницький, Тарас Шевченко і Йосип Сталін.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Дослідницькою агенцією Fama за фінансової підтримки Konrad Adenauer Stiftung Ukraine, – інформує 1NEWS.

До топ-10 постатей, яких респонденти вважають найбільш близькими до образу ідеального політика (названих без підказки), належать: Богдан Хмельницький, Тарас Шевченко, В’ячеслав Чорновіл, Михайло Грушевський, Іосіф Сталін, Анґела Меркель, Пьотр І, Іван Мазепа, Ярослав Мудрий, Степан Бандера.

Найближче до описаних ідеальних образів серед сучасних українських політиків виявились: Петро Порошенко, Володимир Зеленський, Юрій Бойко, Юлія Тимошенко, Ігор Смешко, Віктор Медведчук, Володимир Гройсман, Олег Ляшко”.

 

Опитування проходило 3–9 лютого 2021 року методом face-to-face (особисті інтерв’ю віч-на-віч). Загалом було опитано 2 тис. громадян України від 18 років.

Похибка репрезентативності вибірки з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує: 2,2 % для показників близьких до 50 %; 1,9 % для показників близьких до 25 % або 75 %; 1,3 % для показників близьких до 10 % або 90 %; 1,0 % для показників близьких до 5 % або 95 %; 0,4 % для показників близьких до 1% або 99 %.

Останні новини

Back to top button