Цікаве

Українці найбільше довіряють армії, церкві та рятувальникам – соцопитування

Не довіряють найбільше чиновникам, судам і російським ЗМІ

Українці найчастіше довіряють Збройним силам України, церкві, ДСНС і не довіряють українським чиновникам, судам і російським ЗМІ.

Про це свідчать результати опублікованого у вівторок, 10 листопада, соціологічного дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада 2020 року, – інформує 1NEWS.

Згідно з даними дослідження, серед державних і громадських інститутів найчастіше довіра висловлюється Збройним силам України (66 відсотків опитаних), церкві (62 відсотка), Державній службі з надзвичайних ситуацій (60 відсотків).

Соцопитування також засвідчило, що українці схильні довіряти Державній прикордонній службі (55 відсотків), Національній гвардії України та добровольчим батальйонам (по 52 відсотка). Крім того, згідно з даними опитування, українці довіряють місцевим органам влади: 54 відсотка довіри главі міста, села або селища і 50 відсотків – відповідній місцевій раді.

Не довіряють чиновникам, судам і російським ЗМІ

Стосовно недовіри, то, як показало опитування, найчастіше вона висловлюється на адресу державного апарату і чиновників – їм не довіряють 79 відсотків опитаних.

Українському парламенту не довіряють 76 відсотків, уряду – 75 відсотків, політичним партіям – 73 відсотка. Також високий рівень недовіри до антикорупційних структур України: НАБУ не довіряють 72,5 відсотка респондентів, Нацагентству з питань запобігання корупції – 71 відсоток, САП і ВАКС – по 70 відсотків.

Також українці не схильні довіряти судам. Рівень недовіри до Конституційного суду – 65 відсотків, до місцевих судів – 63 відсотка, Верховного Суду – теж 63 відсотка.

Російським ЗМІ, згідно з даними дослідження, не довіряють 79 відсотків респондентів.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button