Цікаве

Український школяр придумав систему захисту від цунамі

Разом з учнями з 35 країн світу Віталій Михайличенко презентував роботу “Зупиніть цунамі”, яка присвячена вивченню деструктивного впливу цунамі на прибрежні зони та інфраструктурні об'єкти

Український школяр Віталій Михайличенко представив власне наукове дослідження на тему захисту від цунамі на Стокгольмській юніорській водній призовій церемонії.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

«27 серпня український учень Борщівської середньої школи №1 Віталій Михайличенко представив результати наукового дослідження на міжнародній Стокгольмській юніорській водній призовій церемонії. Українське водне товариство ВотерНет – національний координатор проекту дослідника», – йдеться у повідомленні.

Разом з учнями з 35 країн світу Віталій Михайличенко презентував роботу “Зупиніть цунамі”, яка присвячена вивченню деструктивного впливу цунамі на прибрежні зони та інфраструктурні об’єкти. Віталій сподівається, що запропонована ним система захисту буде використовуватися іншими країнами, які нерідко потерпають від цунамі та інших природних лих.

Під час Водного тижня, організованого напередодні призової церемонії, Михайличенко мав першочергову нагоду представити своє дослідження, зустрітися та поспілкуватися з іншими молодими дослідниками з усього світу, відвідати лекції та практичні семінари з проблематики водопостачання, захисту водних ресурсів та прісної води.

Як відомо, Стокгольмська юніорська водна призова церемонія (Stockholm Junior Water Prize) – щорічний захід під патронатом Її Королівської Високості Кронпринцеси Вікторії. Організаторами заходу є Стокгольмський міжнародний водний інститут та незалежні національні координатори країн-учасниць.

Джерело: Укрінформ

Back to top button