Цікаве

Український Прованс: де у нас знайти лавандові поля

Раніше фотографії на полях лаванди можна було зробити тільки за кордоном. Але нещодавно лавандові поля висадили і в Україні – в Київській та Одеській областях, а також на заході країни.

Детальніше про те, де можна побачити цю красу, – розповідає 1News. Зверніть увагу, що на деяких полях період цвітіння лаванди вже добіг кінця, адже зазвичай рослина починає цвісти в середині червня.

Лавандовий гай

Де: Київська область, село Порадівка

Лавандовий гай

Це приватне поле, яке здають в оренду для фотосесій. Ціни стартують від 600 гривень за годину. Наступного року планують відкрити нове велике поле площею цілий гектар, яке функціонуватиме як парк. У цьому чудовому місці зможе погуляти кожен, хто купить вхідний квиток.

Зазначимо, що сезон цвітіння лаванди 2020 вже закінчився, поле закрито до наступного літа. Зазвичай воно цвіте близько трьох тижнів.

“Добропарк”

Де: Київська область, село Мотижин

Парк "Добропарк"

“Добропарк” відкрився навесні 2020 року і займає величезну територію, рівну 400 футбольним полям. У парку є кемпінг, фуд-корт, атракціони для дітей, місце для парковки авто. Тут можна взяти напрокат велосипеди, пледи і кошики для пікніків. Також сюди можна приходити з домашніми тваринами.

Зазвичай парк працює в усі дні, крім понеділка. Вартість входу – від 50 гривень з людини, додатково можна замовити професійну фотозйомку. Цьогоріч планується, що лаванда цвістиме двічі за літо, тобто в липні і серпні теж можна буде побачити “фіолетові моря”. З 23 липня “Добропарк” закритий на ремонт, про відкриття повідомлять на офіційній сторінці в Facebook.

Ферма Olawander

Де: Київська область, село Димер

Де є лаванда в Україні 2020

Olawander – це органічна ферма, яку заснувало подружжя 2018 року. Тут вирощують лаванду, полуницю і ожину. Лавандове поле тут поки невелике – всього 15 соток, але його планують розширити і зробити на території ферми еко-парк з окремими зонами для фотосесій і прогулянок. Також в парку планують відкрити своє кафе. Сезон цвітіння-2020 вже закінчився, наступного разу лаванда зацвіте тут в червні 2021.

Лавандова Гора

Де: Закарпатська область, місто Перечин

Лавандова гора

У цьому величезному фермерському господарстві в Закарпатті вирощують лаванду і троянди. Його площа становить 75 гектарів. Тут лаванда росте на тлі мальовничих гірських пейзажів, що вигідно відрізняє це місце від інших. Всю інформацію про відвідування та фотосесії уточнюйте на офіційній сторінці в Facebook Лавандова Гора.

Лавандове поле, село Тарнівці

Де: Закарпатська область, село Тарнівці

Лавандове поле

Поле відкрилося цього року, його вирішило висадити подружжя з Ужгорода. Це місце можна відвідувати як парк, вхід коштує 50 гривень, час перебування не обмежений. Також можна орендувати поле для фотосесії, це коштує 200 гривень.

З 17 липня 2020 поле закрили для збору врожаю, але власники сподіваються на друге цвітіння лаванди, яке триватиме до серпня-вересня. Актуальну інформацію можна дізнатися в Facebook і Instagram.

Луцький Прованс

Де: Волинська область, село Лище

Лавандове поле

Невелике лавандове поле на Волині створила підприємниця з Луцька рік тому. На період цвітіння-2020 поле було закрито для відвідувачів. Це рішення було прийнято, щоб дати кущам час розростися і стати пишними і красивими. Подробиці з стосовно відкриття поля можна дізнатися на офіційному акаунті Instagram.

Лавандове поле, село Василівка

Де: Одеська область, село Василівка. Координати: 46.012222, 30.295518

Лавандове поле

Це велике лавандове поле знаходиться за 70 км від Одеси і за 20 км від Затоки. Вартість вхідного квитка – 50 гривень, дітям вхід безкоштовний. За професійну фотосесію окремо платити не потрібно. На полі працюють охоронці, оскільки це особисті володіння фермерів.

На машині краще їхати з боку моря,оскільки з боку села дуже погана дорога. Сезон цвітіння-2020 вже завершився, зараз тут збирають урожай.

Важливо! Більшість лавандових полів – це приватна власність, яка здається в оренду для фотосесій. Щоб потрапити на їх територію, потрібно попередньо домовитися з власниками. Тому не рекомендуємо вам їхати до цих полів, не погодивши приїзд заздалегідь.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close