Цікаве

Український міністр одружився із телезіркою на адмінкордоні з Кримом (ФОТО)

На розписі були присутні тільки свідки, брат Олексія Рєзнікова, сестра Юлії Зорій, журналісти Павло Казарін і Соня Кошкіна та подружка нареченої, телеведуча Тала Калатай

54-річний міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков одружився з телеведучою Юлією Зорій.

25-го липня молодята офіційно зареєстрували шлюбу на кордоні Херсонської області з Кримом, – інформує 1NEWS.

“Шлюб ми реєстрували в Центрі надання адміністративних послуг в пункті пропуску Каланчак на адміністративному кордоні Криму з Херсонською областю. Там ми вирішили провести найважливішу для нас подію, щоби показати, що будь-який українець може зробити те ж саме. Ми хотіли все перевірити на собі і цим бути корисними для інших. Це дійсно зручно, доступно і головне – безпечно”, – розповів Резніков.

 

Гостей на церемонії майже не було

 

Дату розпису Юлія та Олексій переносили через карантинні обмеження. Церемонія мала відбутися ще на початку червня.

“Безпека для нас на першому місці. Карантин не вплинув на наші стосунки, навпаки, зміцнив їх ще більше. Ми багато чого зрозуміли разом, переосмислили, переоцінили. І те, що дата розпису змістилася, нас не засмутило, тому що це звичайна формальність”, – розповіла Юлія.

 

На розписі були присутні тільки свідки, брат Олексія, сестра Юлії, журналісти Павло Казарін і Соня Кошкіна та подружка нареченої, телеведуча Тала Калатай.

Джерело: Таблоїд

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close