Цікаве

Український фільм переміг на кінофестивалі у Гонконгу

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Український фільм переміг на кінофестивалі у Гонконгу

Фото: facebook.com/ukrainefilmagency
Фільм Мати Апостолів

Кінострічка Мати Апостолів присвячена жінкам, чиї сини пішли на війну за Україну у 2014 році.

 
Український фільм Мати Апостолів отримав головну нагороду Asia Film Art International Film Festival у Гонконгу. Про це повідомило Держкіно України у Facebook.
 
Кінострічка, сюжет якої присвячений матерям наших захисників, які воювали за Україну у 2014 році, виборола перше місце серед робіт з Німеччини, Японії, Китаю, Індії, Сполучених Штатів та Гонконгу.
 
“Для України і для нас, творців фільму, ця перемога є дуже важливою і символічною. Сьогодні Україна переживає важкі часи. Українці платять непомірну ціну за незалежність своєї держави. Ми, представники української кіноспільноти, маємо велику відповідальність нести світові правдивий український наратив”, – сказав продюсер фільму Дмитро Овечкін.
 
Зазначається, що в основу драматичного фільму покладено історію жінки на ім’я Софія, яка дізнається, що літак її сина збитий. Вона вирушає в небезпечну подорож, в якій ніхто не може сказати, чи вижила її дитина. На цьому нелегкому шляху вона змінює всіх, кого зустрічає, а її розпач та біль перероджуються у вічний материнський дух землі.
 
 
Раніше повідомляли, що вийшов трейлер драматичного фільму Кривава нафта, який розповідає про героїчний опір українського народу.
Вийшов трейлер українського військового екшну Снайпер
 
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button