Цікаве

Український бізнес обійдеться без російської нафти – Гройсман

З 1 червня Росія може припинити або обмежити постачання в Україну нафтопродуктів і вугілля. Це не становить проблем для української енергетики та ринку світлих нафтопродуктів. Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив в інтерв’ю журналістам, передає 1News.

«Щодо світлих нафтопродуктів…, щодо енергетичного вугілля ми взагалі не бачимо проблем», – сказав глава уряду.

Прем’єр наголосив, що уряд працює з усіма учасниками ринку, з виробниками та імпортерами для того, щоб мінімізувати будь-який негативний вплив.

«Стосовно коксівного (вугілля) триває робота… Щодо дизельного пального, газу є питання, з якими ми сьогодні працюємо і мінімізуємо будь-який негативний вплив», – сказав Гройсман.

Він наголосив, що диверсифікація та енергетична незалежність для країни має ключове значення, і такі стратегічні завдання поставлено в усіх секторах паливно-енергетичного комплексу країни, зокрема в атомній енергетиці та на ринку природного газу.

«Зрозуміло, що завжди хочеться швидше – і це важливе питання, яке наразі стоїть перед Національною компанією «Нафтогаз України», – додав український прем’єр.

Як повідомлялося, згідно з постановою уряду РФ від 18 квітня, постачання вугілля, нафти й нафтопродуктів в Україну з 1 червня цього року здійснюватимуться лише на підставі дозволів, виданих російським Мінекономрозвитку.

Джерело: Інтерфакс Україна

Останні новини

Back to top button