Цікаве

Українських програмістів визнали найбільшими універсалами у Європі

Висновки були зроблені на підставі статистик платформи Skillotron

Українські програмісти посіли перше місце у рейтингу багатонаправленості знань у сфері IT, другі – поляки, потім росіяни та болгари.

Про це йдеться у найновіших даних глобальної консалтингової компанії DataArt, – інформує 1NEWS.

В консалтинговій компанії DataArt зазначили, що висновки були зроблені на підставі статистик платформи Skillotron, на якій IT-фахівці з усього світу можуть перевірити свої навички та знання. Дані включають понад 15 тисяч активних користувачів платформи з 74 країн.

Програмісти з України дали правильні відповіді загалом у 37 тематичних категоріях, що охоплюють мови програмування та технології для створення додатків. Програмісти з Польщі виявилися менш універсальними- 35 категорій, на наступних третьому та четвертому місцях опинилися росіяни та болгари. 34 категорії та 32 категорії, відповідно.

Варто зазначити, що до найпопулярніших мов програмування незмінно належать Java Script, Java і .NET. Програмісти перевіряли свої навички та вміння у цих категоріях найчастіше. Менш популярними виявились категорії, пов’язані із тестуванням програмного забезпечення та які використовують під час створення додатків на мобільні пристрої.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close