Цікаве

Українську тележурналістку відправили у відпустку через розпивання алкогольних напоїв

Олена Блізнякова повністю визнала свою провину

Відео того, як Олена Блізнякова готувалася до прямого включення, поширила в соцмережах працівниця онлайн-видання «Страна.ua» Олеся Медведєва.

Сама Олена Блізнякова пояснила, що була втомлена, дозволила собі під час роботи трохи алкоголю, але не врахувала побічну дію від ліків, які змушена вживати через стан здоров’я. Вона попоросила вибачення у всіх, хто бачив її в неприйнятному стані.

«Мені дуже прикро за ситуацію, що сталась за лаштунками Нацвідбору на Євробачення. Визнаю, що дозволила собі під час роботи пару ковтків алкоголю. Я була надто втомлена, щоб врахувати побічну дію від ліків, які змушена вживати через стан здоров’я. Розумію свою провину і мені дуже соромно, бо впродовж багатьох років я усіма силами намагалася робити свою роботу добре. Тому прошу вибачення перед усіма, хто бачив мене у такому неприйнятному стані. Для мене це хороший урок і я засвоїла його на все життя», –написала вона на своїй сторінці у Facebook.

У новинах на Суспільному вважають, що вживання алкоголю неприпустиме перед роботою. Журналістку наразі відправили у відпустку, повідомила «Детектору медіа» шефредакторка новин Суспільного Вероніка Бондар.

«Те відео, що шириться соцмережами, є зйомкою з бекстейджу, де журналістка готується перед включенням. Олена дійсно випила бокал шампанського, що є неприпустимо перед роботою. Наразі ми відправили її у відпустку. Журналістка повністю визнала свою провину», – зазначила вона.

Водночас пані Бондар наголосила, що Олена Блізнякова сумлінно відпрацювала в прямому ефірі з нацвідбору. «Олена Блізнякова працює на Суспільному четвертий рік. За ці роки вона працювала над серйозними темами та висвітлювала події з-за кордону, виходила в прямі ефіри з екстреними включеннями та багатогодинними телемарафонами. У прямому ефірі Олена і цього разу відпрацювала сумлінно», – сказала шефредакторка.

Олену Блізнякову підтримали колеги і засудили поведінку Олесі Медведєвої, яка поширила відео. Виконавча продюсерка суспільно-політичного мовлення на Суспільному Олександра Очман вважає, що гіршою є поведінка колег, які поширили відео з бекстейджу. «Поведінка колег, які це поширили під таким кутом, що доводиться вибачатися, мені видалася трохи гіршою», – зазначила вона у коментарях.

З Олександрою Очман погодилася керівниця пресслужби телеканалу СТБ Олена Сандул. Вона зазначила, що з Оленою Блізняковою працює у пресзоні нацвідбору на «Євробачення» чотири роки і підтверджує, що вона – професіонал. «Питання до колег, нащо?», – написала вона у коментарях.

Нагадаємо, Олена Блізнякова четвертий рік працює журналісткою і рік ведучою у випусках «Новин» на суспільному телеканалі «UA: Перший». Попри щоденні ефіри вона за потреби також виходить у прямий ефір із багатогодинними телемарафонами та екстреними включеннями.

Джерело: Детектор медіа

Останні новини

Back to top button