Цікаве

Український артист прийшов голим у суд

Відомий український артист і письменник Антін Мухарський пройшовся голим до будівлі Оболонського суду Києва, після чого повісив свої труси на дверну ручку.

Відповідне відео опубліковано на сторінці артиста в Facebook, передає 1News.

“Голий, босий я йду дорогою, якою ходив дуже багато раз. Три з половиною роки в Оболонському суді розглядається мій початковий позов про розгляд та призначення суми аліментів, і побачення з дітьми”, – розповів Мухарський.

“Рідний Оболонський суд. Голий, босий, роздягнений виконавчою службою, я остаточно роздягнений буду тут”, – додав шоумен.

Потім артист зняв труси і повісив їх на ручку вхідних дверей суду.

“Сім’я, від якої я не відмовляюся. Не відрікаюся від дітей, яких я люблю і яких мені не дають бачити. І кажу: пане міністре Петренко! Три з половиною роки я не можу захистити свої права в Оболонському суді, тому що адвокати моєї дружини роблять все, щоб затягувалася справа. А судді кажуть: “У вашої дружини – дуже високі покровителі”. Я називаю цих покровителів – це міністр юстиції Петренко і представник президента у Верховній Раді пані Ірина Луценко”, – повідав Мухарський.

Водночас відео було зупинено після того, як з будівлі вийшов охоронець і попрямував у сторону шоумена та людини, яка його знімала.

One Comment

  1. Дурачок,. Противно смотреть. Не уважаю таких мужиков. Если уж разделся – иди до конца, зачем листочком прикрываться!? И в этом весь АнтИн.

Back to top button