Цікаве

Українські вундеркінди стали абсолютними чемпіонами з ментальної арифметики

У загальному заліку Україна посіла перше місце, на декілька балів обійшовши національну команду Лівану

У турецькій Анталії відбулася Всесвітня олімпіада WAMAS з ментальної арифметики (японська методика усної лічби).

 

570 учнів із 16 країн світу змагалися за першість. Микита Лубенець та Владислав Безгінов з Кривого Рогу отримали абсолютну перемогу, повідомляє 1NEWS.

“Двоє юних українців, 9-річний Микита Лубенець та 12-річний Владислав Безгінов, отримавши абсолютну перемогу, здобули звання “чемпіон чемпіонів”. До того ж, Безгінов став першим за всю історію змагань, кому вдалося не просто завоювати почесний титул, а й захистити його. У 2018 році на Всесвітній олімпіаді в Дубаї він вже отримував звання “чемпіон чемпіонів””, – йдеться у повідомленні.

Троє інших учнів отримали звання “чемпіон”, ще дев’ятеро отримали першість у своїх категоріях.

У загальному заліку Україна посіла перше місце, на декілька балів обійшовши національну команду Лівану.

Ментальна арифметика – це форма обчислення, заснована на системі усного рахунку, яка використовує в навчанні рахівниці Абакус. Поступово діти тренуються обходитися без них, збільшуючи складність усних обчислень. Освоївши ментальну арифметику, дитина зможе подумки додавати, віднімати, ділити, множити, а також обчислювати квадратний і кубічний корені. Оперуючи навіть 10-значними числами, швидкість обчислення просто вражаюча.

Під час змагань учасники виконували завдання із обчислення на рахівницях Абакус, а також усно, застосовуючи методику “ментальної лічби”.

Джерело: Український інтерес

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close