Цікаве

Українські пілоти посадили вертоліт на кратер вулкану в Африці

Екіпаж вертольоту Мі-8 українського національного контингенту Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго успішно виконав складне та неординарне завдання

Пілоти українського вертольоту здійснили висадку науковців на кратер активного вулкану в Африці, висота якого сягає трьох кілометрів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Екіпаж вертольоту Мі-8 українського національного контингенту Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго успішно виконав складне та неординарне завдання із забезпечення роботи групи вулканологів, які досліджують вулкан Ньямлагіра.

“У цей час, а саме у ранкові години, на які був запланований політ, повітряні маси у районі вулканів-сусідів Ньямлагіра та Ньїрагонго є досить нестабільними. Спостерігається доволі серйозна турбулентність. Навіть під час елементарного, на перший погляд, завдання, а саме польоту навколо кратеру вулкану, нам довелося зіткнутися із сильним попутним вітром, швидкість якого сягала 90 км/год. Велике значення мала також і значна висота польоту, адже розрідженість повітря сильно впливає на льотні характеристики вертольоту”, — розповів підполковник Володимир Прокопенко.

Після висадки науковців, вертоліт повернувся на аеродром та знаходився в режимі очікування. Через кілька годин, що знадобилися вулканологам для досліджень, екіпаж Мі-8 забрав науковців, успішно завершивши іще одне завдання Місії.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close