Цікаве

Українські готелі хочуть зобов’язати приймати гостей із тваринами

Договір про готельне обслуговування пропонують доповнити новою послугою, що зобов’яже заклади готельної інфраструктури України при вселенні громадян з домашніми тваринами (собаками та котами) розміщати їх в номерах разом.

Це передбачає законопроект від 17.08.2020 №3992 «Про внесення змін до статті 22 Закону України «Про туризм» (щодо готельних послуг, пов’язаних з домашніми тваринами проживаючих)», повідомляє 1News.

Від хазяїна, згідно проекту, вимагатимуть ветеринарне свідоцтво з відміткою про вакцинацію тварини проти сказу. Також обов’язковим буде дотримання правил проживання та поводження з тваринами в готелях та інших об’єктах туристичної інфраструктури.

Згідно законопроекту Кабінет Міністрів України має розробити та затвердити правила проживання та поводження з тваринами в готелях та інших об’єктах туристичної інфраструктури, які будуть обов’язкові до виконання на всій території України.

На думку авторів законодавчої ініціативи, це унеможливить порушення прав власників домашніх тварин при заселенні та проживанні в закладах готельної інфраструктури країни.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що у висококласних європейських готелях додаткова плата за такий вид послуги може складати від 12 до 50 доларів на добу. «За кордоном майже всі готелі, якщо необхідно, приймають гостей з тваринами. При цьому в готелях створені відмінні умови для домашніх улюбленців: спеціально приготована їжа, послуги з вигулу на спеціально відведених майданчиках тощо, клієнтам лише необхідно заздалегідь узгодити ці питання з готелем», – зазначають автори.

В той же час у вітчизняних готелях розміщення гостей з тваринами та правила поводження з ними під час проживання, є прерогативою адміністрації готелів, і якщо власнику домашньої тварини пощастить домовитись, то він буде проживати в номері зі своїм улюбленцем, а якщо ні, то буде шукати інший заклад готельної інфраструктури.

Метою законопроекту є врегулювання правовідносин, які виникають між адміністрацією об’єктів туристичної (готельної) інфраструктури та споживачами готельних послуг, які мають намір заселитись в готель, мотель, пансіонат чи до іншого об’єкту готельної інфраструктури разом зі своїми домашніми тваринами (собаками та котами).

За матеріалами «Закон і бізнес»

Back to top button