УкраїнаЦікаве

Українська діаспора у США розділилась через ставлення до Трампа, – Гонгадзе

Старше покоління українців у США підтримує республіканців і Дональда Трампа, молодь – демократів, через це є певний розкол серед представників діаспори.

 

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00) на телеканалі ZIK заявила журналістка, шеф-редактор української служби «Голосу Америки» Мирослава Гонгадзе, розповідає 1News.

 

«Українська діаспора розділена. Наприклад, старша діаспора – «Український конгресовий комітет», вони більше працювали з командою Трампа. Окрім того, так склалось, що українці традиційно голосують за республіканців. Хоча на цих виборах Трамп представляв лінію не зовсім республіканську», – розповіла вона.

 

За словами Мирослави Гонгадзе, на відміну від своїх батьків, молоде покоління американських українців голосувало все ж таки за демократів. Але, навіть за різного ставлення до нового президента США, діаспоряни не полишатимуть справ із підтримки України.

 

«Нині те розділення зберігається, утім, попри це, громада працюватиме в інтересах України. Можливо, це нині буде зробити трохи важче. Згодом побачимо, бо на цьому етапі робити якісь висновки зарано», – сказала шеф-редактор української служби «Голосу Америки».

 

До слова, російська влада внесла Світовий конгрес українців (СКУ) до списку «небажаних організацій» і зараз вирішує, чи залишати його там на постійній основі.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close