Цікаве

Українку визнали найкращою диригенткою 2020 року у Німеччині

Нагадаємо, що наступного року Оксана Линів стане першою жінкою-диригенткою на всесвітньо відомому Байройтському фестивалі

Німецький журнал Oper! оголосив цьогорічних лауреатів нагороди Oper!-Award, яка присвячена винятково оперному мистецтву.

При цьому в номінації “Найкраща диригентка” була відзначена українка Оксана Линів – за виконання творів угорського композитора Бели Бартока у Баварській державній опері, – інформує 1NEWS.

Як зазначила на своїй сторінці у Facebook диригентка, “особливої уваги на думку жюрі заслужила моя постановка опери Бартока “Замок Герцога Синя Борода”.

Нагороду Oper!Award присуджують з 2019 року в 20 категоріях. Через пандемію коронавірусу цього року не проводилася публічна церемонія вручення нагород, проте на сайті журналу можна подивитися інтерв’ю з лауреатами. Німеччина є провідною оперною державою світу, адже в країні діють понад 80 оперних театрів, тоді як загалом на планеті нараховується приблизно 560 опер.

Нагадаємо, що наступного року Оксана Линів стане першою жінкою-диригенткою на всесвітньо відомому Байройтському фестивалі.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button