Цікаве

Українка в США продала свою цноту за мільйон євро

Цноту придбав німецький бізнесмен

19-річна Катя з Харкова, яка зараз проживає в США, продала свою цноту 58-річному німецькому бізнесмену за 1,2 млн євро, виставивши її на продаж через агентство Сinderella escorts.

Про це повідомляє 1NEWS.

Покупець Каті перебив дві інші високі ставки: 1 мільйон євро за Катю пропонував юрист із Нью-Йорка, і 800 тисяч євро – співак із Токіо. Імена чоловіків, із міркувань конфіденційності, звісно ж, не розкриваються.

Як зізналася Катя, яка нині живе в Америці, рішення продати незайманість далося їй нелегко. Але, врешті решт, це її тіло та її вибір. Гроші вона планує витратити на “подорожі, розкоші та життя”.

“Я кілька разів думала взагалі не продавати своєї цноти. Це справді непросте рішення, з тієї простої причини, що воно незворотне. Але це безпрограшна ситуація. Вибрати між тим, щоби втратити незайманість із тим, кого я кохаю, і назавжди втратити шанс отримати мільйон – це важко”, – поділилася дівчина.

“Хай там як, але, гадаю, більш імовірно, що ти пожалкуєш про те, що не взяла гроші, бо майбутній бойфренд, скоріше за все, колись тебе покине”, – пояснила вона.

Незайманість Каті підтверджена лікарем. Покупець погодився в майбутньому утримувати її, виплачуючи по 10 тисяч доларів щомісяця, а також розглядає можливість шлюбу. Їхня перша зустріч відбудеться на території Німеччини, де проституція легалізована.

Сайт-посередник, послугами якого скористалася Катя, відкрито пропонує дівчатам продавати їхню незайманість. І бажаючих чимало, зокрема це красуні з країн колишнього СРСР.

Джерело: Таблоїд

Back to top button