Цікаве

Українці оцінили, в якому напрямку рухається країна

35% респондентів вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку, 39% – у неправильному, 26% – не визначилися з цього питання

Третина українців вважають, що країна рухається у правильному напрямку.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” 6-10 липня 2019 року, – інформує 1NEWS.

35% респондентів вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку, 39% – у неправильному, 26% – не визначилися з цього питання.

 

 

Зазначається, що найкраще оцінюють напрямок розвитку країни на Заході, найгірше – на Сході. Більш оптимістичною залишається  молодь та виборці “Слуги народу”.

Згідно графіку спостереження, рівень позитивного оцінювання руху країни почав зростати з квітня. Загалом же за 8 років подібний рівень оптимізму спостерігався у квітні 2014-го – 34%.

Протягом 6-10 липня методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face) соціологи опитали 2000 респондентів від 18 років і старше. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

Джерело: Рейтинг

Tags
загрузка...

Related Articles

2 Comments

  1. дивлячись на те, що рахувати за “правильний напрямок”? Якщо це руйнування державних інституцій, йміджу України та самої України, сдача України росії – це одне, а якщо патріотична розбудова держави, укріплення її економічної, політичної, війскової міці – то зовсім інше. А взагалі-то я особисто вважаю, що зеленського вже вкрай необхідно фізично відстороняти від влади (ну як вірус з організму) збройним шляхом – ото на мою думку й буде правильним напрямком!

  2. По поводу того , в правильном ли направлении идет наша страна , будем смотреть после парламентских выборов и работы наших депутатов. Хотя меня уже сейчас беспокоят некоторые детали – вчера Зеленский говорил с Путиным , скажите пожалуйста о чем можно говорить с диктатором- убийцей , по вине которого гибнут сотни украинцев , и который слов человеческих не понимает??? Когда были выборы , я в Украине не была , жила тогда в Италии , но естественно очень интересовалась новостями с Родины , меня первое голосование и победа Зеленского просто ввела в ступор , удивило это голосование , а потом и победа Зеленского и самих итальянцев – они говорили , у вас выбрали президентом “комико”.? Не в этом конечно дело , Рейган тоже был актером , а президентом Америки стал замечательным. И когда я приехала , то в разговорах с родственниками и знакомыми узнала , что очень многие , особенно такие как я – люди среднего возраста , голосовали не за Зеленского , а против Порошенка. И дай Боже , чтобы это голосование не стало трагедией для Украины и капитуляцией перед путинской кацапией…

Back to top button
Close